четверг, 8 февраля 2018 г.

Обласний «Олімпійський урок»

26 вересня 2017року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету під патронатом обласного відділення Національного олімпійського комітету України пройшов «Олімпійський урок» для школярів Сумщини.
Вітання та нагородження кращих представників спортивної галузі, яскрава концертна програма, екскурс в історію олімпійського руху та справжній олімпійський happy end в «Олімпійській естафеті», в якій брали участь збірні команди школярів міст та районів області.
Нагороди Національного олімпійського комітету України від провідних спортсменів області та голови осередку НОК Олени Петрової отримали всі учасники заходу, а самими вправними та наполегливими стали школярі з команди м. Шостки, які стали переможцями. На другому та третьому місцях відповідно розмістились команди з Сум та Краснопільського району.
Команду Тростянецького району представляли учні 5-А,6-А та 6-Б класу Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.
Бажаємо нашій команді наполегливості, творчого натхнення, завзяття, спортивного росту та перемог!


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Обласний «Олімпійський урок»

У легкоатлетичному манежі СумДУ пройшов обласний «Олімпійський урок» 26 вересня 2017року в легкоатлетичному манежі Сумського держав...