четверг, 8 февраля 2018 г.

Відкритий спортивно-масовий захід "Олімпійські надії"


      2 лютого в спортивному залі ДЮСШ відбувся відкритий спортивно-масовий захід  «Олімпійські надії». Учні 5-А класу представили команди «Переможці» та «Сила». 
Учні 5-Б класу відповідно «Nike» та «Adidas».
      Юні олімпійці змагалися в різних естафетах з елементами легкої атлетики, баскетболу, футболу,волейболу. Цікавими були конкурси  «Розминка», «Представлення команди», рухлива гра «Артбол», захоплюючим - «Конкурс капітанів»  , де абсолютну перемогу здобув капітан команди «Adidas» Креслін Михайло.
      У «Спортивній вікторині» найкращі знання продемонструвала також команда «Adidas», яка набрала найбільшу кількість балів.
      Таким чином, за підсумками змагань найсильнішою командою в 5-Б класі стала команда «Adidas»,яка перемогла суперника з рахунком 9:5. Серед команд 5-А класу в завзятій боротьбі з мінімальною перевагою в один бал (8:7)перемогу здобули       «Переможці».
      Отже, попереду ІІ етап  спортивно-масового заходу «Олімпійські надії», в яких будуть приймати участь найсильніші учні 5-А та 5-Б класів. Тому бажаємо їм високих результатів та перемог !!!

                          


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Обласний «Олімпійський урок»

У легкоатлетичному манежі СумДУ пройшов обласний «Олімпійський урок» 26 вересня 2017року в легкоатлетичному манежі Сумського держав...