2013-2014 навчальний рік
|
||||
Назва
змагань
|
Загально
командне місце
|
Учасники змагань
|
Клас
|
Особисті місця
|
Змагання до Дня фізичної культури і спорту(Мініфутбол)
Змагання з шашок
|
ІІ
|
Босенко Артем
Пихтін Владислав
Волошин Григорій
Давидов Максим
Китайгора Артем
Подоляк Ангеліна
|
9-А
11-А
9А
8-А
11-Б
5-А
|
|
Районний турнір з волейболу
|
ІІ
|
Полякова Алла
Світенко Катерина
Спичак Таміла
Савченко Наталія
Колєснік Надія
Чумаченко Яна
|
9-Б
9-Б
9-А
9-А
9-Б
9-Б
|
|
Районні змагання з шашок
|
ІІ
|
Подоляк Ангеліна
Бобров Дмитро
|
5-А
7-А
|
І
ІІІ
|
Районні змагання з мініфутболу
серед учнів 1-4класів
|
ІІ
|
Нишкур Денис
Бова Денис
Редька Данило
Кудря Ілля
Гаманюк Артем
|
3-А
3-Б
4-Б
4-Б
3-А
|
|
2014-2015 навчальний рік
|
||||
Змагання з шашок на призи ПДтаЮ
|
|
Подоляк Ангеліна
Зубов Станіслав
|
6-А
4-Б
|
ІІ
|
Районні змагання з баскетболу
|
ІІІ
|
Монастирський Євгеній Гейдт Олексій
Соін Іван
Гребіник Олександр
Петрученко Максим
|
11
10
10
8-А
8-А
|
|
Районні змагання з гирьового спорту
|
ІІ
|
Накопюк Аміна
Накопюк Аміна
|
7-А
7-А
|
І
ІІ
|
Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства
|
|
Таран Вікторія
Накопюк Аміна
|
6-А
7-А
|
ІІ
І
|
Районні змагання зі спортивного орієнтування
|
|
Петрученко Максим
Накопюк Аміна
Гребіник Олександр
Кіях Катерина
Мартимянова Даша
Стрельченко Яна
|
8-А
7-А
8-А
5-Б
5-Б
5-Б
|
І
І
ІІ
ІІ
ІІІ
ІІ
|
Районні змагання з легкої атлетики
|
|
Гребіник Олександр
Гребіник Олександр
Накопюк Аміна
Накопюк Аміна
Усачов Владислав
|
8-А
8-А
7-А
7-А
8-А
|
І- Біг 400м.
І- Біг 800м.
І- Біг 400м
І- Біг 800м
І-стрибок
|
2015-2016 навчальний рік
|
||||
Районні змагання з баскетболу
|
ІІ
|
Гейдт Олексій
Соін Іван
Сєріков Руслан
Петрученко Максим
Усачов Владислав
|
11
11
9-Б
9-А
9-А
|
|
Районні змагання з баскетболу 3х3
|
І
|
Світенко Катерина
Спичак Таміла
Бочарова Юлія
Савсенко Наталія
|
11
11
11
11
|
|
Районні змагання з шахів
|
І
|
Хоменко Максим
Веремієнко Вадим
Міщенко Владислав
|
3-Б
11
6-А
|
І
І
ІІІ
|
Районні змагання з шашок
|
ІІ
|
Зубов Станіслав
Бобров Дмитро
|
4-А
9-А
|
І
ІІІ
|
Районні змагання з мініфутболу на призи «Шкіряний м'яч»
серед учнів 2003р.н.
|
ІІ
|
Кашеваров Стас
Бова Денис
Горбунов Ігор
Каламбет Влад
|
4-Б
4-Б
4-Б
5-Б
|
|
Турнір «Юний богатир»
|
І
|
Сєріков Руслан
Крохмальова Юлія
Накопюк Аміна
|
9-Б
9-Б
8-А
|
ІІ
ІІ
І
|
2016-2017 навчальний рік
|
||||
Районні змагання з легкоатлетичного кросу
|
|
Морозов Віктор
|
9-А
|
І-1000м.
|
Районні змагання з футболу
|
ІІІ
|
Збірна 9-11класів
|
|
|
Районні змагання з баскетболу присвячені відкриттю
баскетбольного майданчика
|
І
|
Петрученко Максим
Правдік Володимир
Сєріков Руслан
Редька Максим
Тарасенко Микола
|
10
10
10
10
7-Б
|
|
Районні змагання з шашок
|
І
|
Подоляк Ангеліна
Зубов Станіслав
Коломієць Анна
Галич Микола
|
8-А
4-Б
5-А
4-Б
|
І
І
ІІ
ІІІ
|
Районні змагання з шахів
|
|
Хоменко Максим
Єременко Єгор
|
4-Б
5-А
|
І
І
|
Районні змагання зі спортивного орієнтування
|
|
Клунко Діана
|
6-А
|
ІІІ
|
Районні змагання з баскетболу 3х3
|
ІІІ
|
Пихтін Богдан
Тарасенко Микола
Власенко Ілля
Почкун Антон
Таран Іван
Редька Максим
Петрученко Максим
Сєріков Руслан
|
8-А
7-Б
9-Б
9-Б
9-Б
10
10
10
|
|
Районні змагання з баскетболу 3х3
|
І
|
Корнєєва Руслана
Гейдт Ельвіра
Філонова Дар'я
Кіях Катерина
Суховолець Тетяна
|
9-Б
9-Б
8-А
7-Б
8-А
|
|
Районні змагання з баскетболу
|
ІІІ
|
Тарасенко Микола
Власенко Ілля
Почкун Антон
Таран Іван
Петрученко Максим
Сєріков Руслан
|
7-Б
9-Б
9-Б
9-Б
10
10
|
|
Турнір з волейболу на призи І.Пригаріна
|
ІІІ
|
Редька Максим
Сєріков Руслан
Власенко Ілля
Почкун Антон
Таран Іван
|
10
10
9-Б
9-Б
9-Б
|
|
Турнір «Юний богатир»
|
|
Сєріков Руслан
Накопюк Аміна
|
9-Б
8-А
|
ІІ
І
|
Районні змагання з волейболу
|
ІІ
|
Григор'єва Валерія
Нужна Христина
Корнєєва Руслана
Гейдт Ельвіра
Безкоровайна Вероніка
Єсякова Оксана
Кулапова Аліна
|
10
10
9-Б
9-Б
9-Б
10
9-А
|
|
Районні змагання «Олімпійське лелеченя»
|
І
|
Філонова Юлія
Суховолець Тетяна
Семеніхіна Настя
Стрельченко Яна
Кіях Катерина
Мартим'янова Дар'я
Михайлов Сергій
Редька Данило
Савенко Дмитро
Тарасенко Микола
|
8-А
8-А
8-А
7-Б
7-Б
7-Б
7-А
7-Б
8-А
7-Б
|
|
Районні змагання з фут залу серед дівчат
|
ІІ
|
Накопюк Аміна
Філонова Дар'я
Філонова Юлія
Суховолець Тетяна
Корнєєва Руслана
Гейдт Ельвіра
|
9-А
8-А
10
8-А
9-Б
9-Б
|
|
Районний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький
гарт»
|
І
|
Бова Денис
Громак Оксана
Клунко Діана
Лушпенко Едуард
Редька Данило
Мартим'янова Дар'я
Філонова Дар'я
Пихтін Богдан
Корнєєва Руслана
Лісафін Денис
Григор'єва Валерія
Редька Максим
|
5-Б
5-А
6-А
6-А
7-Б
7-Б
8-А
8-А
9-б
9-А
10
10
|
|
2017-2018 навчальний рік
|
||||
Районні змагання з пляжного футболу
|
ІІ
|
Кашеваров Стас
Бова Денис
Горбунов Ігор
Каламбет Влад
Тарасенко микола
Теницький Радіон
|
6-Б
6-Б
6-Б
7-Б
8-Б
7-Б
|
|
Районні змагання з шахів
|
ІІ
|
Єременко Єгор
|
6-А
|
ІІ
|
Районні змагання з шашок
|
І
|
Подоляк Ангеліна
Галич Микола
Михайлова Анастасія
|
9-А
5-Б
8-А
|
І
ІІ
І
|
Районні змагання з шахів
|
І
|
Садовничий Сергій
Єременко Єгор
Хоменко Максим
|
10
6-А
5-Б
|
І
І
ІІ
|
Районні змагання з футболу
|
ІІІ
|
Збірна школи
|
|
|
Районні змагання з баскетболу
|
ІІІ
|
Сєріков Руслан
Тарасенко Микола
Бова Денис
Родичев Денис
Каламбет Владислав
Сівовол Владислав
Нещеретний Руслан
|
11
8-Б
6-Б
9-А
7-Б
10
9-Б
|
|
Районні змагання зі спортивного орієнтування
|
|
Креслін Михайло
|
5-Б
|
ІІІ
|
Районні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат молодших
|
ІІ
|
Філонова Дар'я
Мартим'янова Дар'я
Суховолець Тетяна
|
9-А
8-Б
9-А
|
|
Районні змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат старших
|
ІІ
|
Проценко Анжела
Пирог Диана
Стрельченко Яна
|
8-Б
8-Б
8-Б
|
|
Страницы
- Главная страница
- Нормативно правова база
- Медико-педагогічний контроль
- Навчальні програми
- Варіативні модулі
- Щорічне оцінювання фізичної підготовленості
- Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»
- Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гар...
- Положення про проведеня спартакіади
- Новини спорту
- Вивчення волейболу
- Вивчення баскетболу
- Конспекти уроків
- Досягнення учнів 2013-2018рр
- Презентації
- Розробки позакласних заходів
- Орієнтовні навчальні нормативи
Досягнення учнів 2013-2018рр
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
Обласний «Олімпійський урок»
У легкоатлетичному манежі СумДУ пройшов обласний «Олімпійський урок» 26 вересня 2017року в легкоатлетичному манежі Сумського держав...
-
У легкоатлетичному манежі СумДУ пройшов обласний «Олімпійський урок» 26 вересня 2017року в легкоатлетичному манежі Сумського держав...
-
2 лютого в спортивному зал і ДЮСШ відбувся відкритий спортивно-масовий захід «Олімпійські надії». Учні 5-А класу представили коман...
Комментариев нет:
Отправить комментарий